Gebze içi evden eve nakliyat

Gebze bölgesinin en köklü firmalarından olan Evkon lojistik yaptığı kaliteli hizmetlerle adından sıkça söz ettirmektedir. Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olan firmamız Gebze içi evden eve nakliyat bölgesinde en çok tercih edilen firmadır. A kalite ambalaj malzemelerinden taviz vermeyen firmamız eşyanıza gelebilecek olası hasar ihtimalini sıfıra indirmektedir. Aynı zamanda geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız evinizin boyutuna göre     araç göndermektedir. Firmamıza ait bu araçların kasaları özel yapımlı ve kapalı kasadır.

Taşıma işlemi yapılacak daireniz taşıma işlemi yapılmadan bir kaç gün önce eksper arkadaşımız tarafından görülüp incelenir ve gelecek olan araç eleman sayısı ve ambalaj malzemelerini belirler. Taşımanın yapılacağı gün uzman kadromuz tarafından eşyalarınız ambalajlanır. Montaj işlemi gerektiren mobilya eşyalarınız sökülür tesisatçı arkadaşımız tarafından da beyaz eşyaların sökümü ve ambalajlanması gerçekleştirilir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra taşıma işlemine geçilir ve büyük bir özenle eşyalar araca yüklenir.

Gideceğiniz adreste aynı özenle taşıması gerçekleşen eşyalarınız ambalajlarından çıkarılıp montaj gerektiren malzemeler sizin istediğiniz yerlere monte edilir. Beyaz eşyalarınızın kurulumu gerçekleştirilir.

Detaylı bilgiler için 7/24 ulaşabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir