Sigortalı Ev Taşımacılığı

Evden eve nakliyat sektöründe profesyonel ekibiyle faaliyet gösteren firmamız anlaşmalı olduğu tanınmış sigorta şirketleri sayesin de daha fazla korunaklı olmakta müşterilerin daha fazla rağbet göstermesini sağlamaktadır.

Nakliyat sektörünün olmazsa olmazlarından biri de sigorta işidir. Eşyaların sigortalı bir şekilde taşınması hem müşterilerin rahat etmesini sağlamakta hem de taşıyıcı firmamın rahat bir taşıma işlemi gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine değer veren firmamız bu hususları dikkate almakta müşterileri için daha saygın daha tanınmış firmalarla işbirliği yaparak onların eşyalarını daha güven de hissetmesini sağlamaktadır. Zaten profesyonel işini bilen bu işe gönül vermiş insanlarla çalışan firmamız kaliteli malzeme kullanmakta bununla da yetinmeyip adı sanı belli işinin ehli sigorta şirketleriyle çalışmaktadır.

Yapmış olduğu hizmetler ortada olan firmamız referanslarına aşırı derece de güvenmekte her müşterisine aynı derece de hizmet sunarak ayrım gözetmemektedir. Ayrıca bu dönem itibari ile yerini önceden ayırt eden müşterilerimize %20 lere varan indirim imkanları sunmaktayız…

Gebze Darıca Nakliyat ve Depolama

Evden eve nakliyat sektöründe sadece taşıma hizmetiyle müşteri memnuniyeti sağlanamaz. Bunun yanında profesyonel bir depolama hizmeti de sunulmalıdır. Firmamız güvencesi altına aldığı eşyalarınızı kendi eşyaları gibi korumakta onlara kendi malına yaptığı muameleyi sunmaktadır. Nakliye sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız depolama hizmetini de gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekip ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan üstün taşıma hizmetini her türlü koşulda müşterilerine güvenilir bir şekilde sunan firmamız eşyaların düzgün bir şekilde sarımını gerçekleştirip onların temiz bir şekilde depolarında hijyenik bir ortamda muhafazasını da gerçekleştirmektedir. Hizmet gönül işidir felsefesine uymaktan kaçınmayan firmamız müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamakta onlara her zaman yardımcı olmaktan kaçınmamaktadır.

sizlere her tülü kolaylığı sağlayan firmamıza yukarıda bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilir sizde kaliteli bir hizmetten faydalanabilirsiniz. Profesyonel ekibi eşiliğinde kaliteli hizmeti bütün müşterilerine ulaştırmak adına firmamız hizmetine 7/24 devam etmektedir…

Profosyonel gebze evden eve nakliyat

Yıllardır Kocaeli ve gebze genelinde başarılı çalışmalar yapmaktayız ve her geçen gün artan kalitemiz ile siz değerli müşterilerimizin karşısına kendimizi biraz daha geliştirerek ve yenilenerek çıkmaktayız.Öncelikli hedefimiz markamızın kocaeli darıca ve gebze gibi yerlerde en üst seviyede tercih edilen firma olarak tanıtma ve her imkada kendimizi geliştirmek olacaktır.

Ev eşyası nakliyatı ve şehirler arası ev taşıma gibi işlemlerinizde yaptığımız indirimler yüzde 20 lere kadar ulaşmıştır biran önce taşınma talebiniz ile bize uğrayın ve karlı nakliyat imkalarından en kısa zamanda yararlanın.

Nakliyat kurumsal nakliyat çözümleri 2014

Asansörlü Ev Taşımacılığı

Evden eve nakliyat sektörün de her zaman alçak katlara denk gelemezsiniz bazen insan gücünün yetersiz kaldığı işlerle de karşılaşılabilir. Gitmiş olduğumuz bina yüksek katlı ve merdivenleri eşya taşımaya müsait olmayan binalar olabilir. Bu denli yüksek binalara eşya çıkartmak bir o kadar zahmetli ve zor bir iştir. Hem uğraş gerektirir hemde biraz masrafı vardır. Lakin firma olarak bu tarz binalara daha kolay eşya taşınması amacıyla asansörlü bir taşıma anlayışı sunmakta müşterilerimizin daha rahat taşınmasını sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat sektöründe kaliteli ve güvenilir bir taşıma sağlamak amacıyla hiç bir hizmetten kaçınmayan firmamız asansör hizmetini sunarak  hem elemanların daha rahat çalışmasını sağlamakta hem de işin daha kısa süre de bitmesini sağlayarak müşterilerin daha çabuk yerleşmesini amaç edinmektedir. Nakliyat sektörün de kaliteli hizmetin öncülüğünü yapan firmamız yapmış olduğu hizmetlerle her zaman övgüyle söz edilmektedir.

Siz de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgileri bizleri arayarak 7/24 alabilirsiniz…