Gebzede evden eve nakliyat

Taşıma Prensibimiz Ve Amblajlama Taşıma Prensibimiz; Firmamız uzman çalışanlarıyla birlikte mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, televizyonunuzu kısacası evdeki A dan Z ye bulunan tüm eşyalarınızı evinize kadar gelip paketleme ambalajlama işlemini yapmaktadır. Bu işlem sayesinde eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden yerine ulaştırılmaktadır.
Ambalajlama da kullanılan malzemeler tamamen kaliteli olup eşyalarınızı güvenle götüreceğinden hiç şüpheniz olmasın. Daha bitmedi özenle ambalajladığımız eşyalarınızı güvenli şekilde evinize ulaştırdıktan sonra sökülen eşyalarınızın tekrardan montajı yapılarak yerleştirilir böylece size daha rahat çalışma imkanı sunmuş oluruz.

Ambalaj işinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır örneğin cam, vazo vesayre kırılacak her türlü eşyalarınızı kabarcıklı naylon ambalaj ile kaplayarak kırılma olasılığını en alt düzeye indirmiş oluyoruz. Bu verdiğim basit bir örnekti bunun dışında her türlü beyaz eşya ve mobilyalarınızı türüne uygun kaplama ve ambalajlama işlemlerinden geçiriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir