Güvenilir Taşımacılık

Evden eve nakliyat yoruculuğu kadar getirmiş olduğu sorumluluklarla da ön plana çıkmaktadır. Biz Evkon nakliyat olarak müşterilerimize her türlü güvenceyi vermekte onların taşıma esnasında bir şüphe duymasına müsaade etmemekteyiz. Her ne kadar firma bu tarz güvenceler verdiğini beyan etseler de yeri geldiğinde vermiş oldukları güvencelere uymamakta müşteri isteklerine kulak asmamaktadırlar. Ama bilinmelidir ki bir müşteri bin müşteriye tekabül etmektedir. Buda gösteriyor ki ne kadar doğru çalışılırsa kaliteli bir hizmet sunulmak ta ve bir o kadar da öneri üzerine iş yapılmaktadır.

Nakliyat sektöründe her türlü zorluğa göğüs germiş olan firmamız en önemli prensibi olan müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemiş ve vermeyeceğini de bütün işlerinde göstermiştir. Evden eve nakliyat hizmeti sunarken canla başla çalışan firmamız her zaman kaliteli bir hizmet anlayışı sunmakta güvenilirliğinden taviz vermemektedir. Bilinmelidir ki ev taşımak ve ya taşınmak kolay değildir. Önemli olan doğru firmayı bulup o firmaya eşyaları teslim etmektir. Biz taşınma esnasında eşyaları sizlerin değil kendi malımız mış gibi bakar ona göre bir taşıma sunarız.

Nakliyat denilince akla ilk gele firma olmak adına her türlü hizmetten kaçınmayan firmamız uygun fiyatlar vererek bu hizmetten herkesin faydalanmasını sağlamaktadır…

Evden Eve Taşımacılık

Taşımacılık sektörü adına her türlü yetki belgelerine sahip olan firmamız korsan taşımacılık konusunda sizleri uyarmaktadır. Anlaşmış olduğunuz firmanın yetki belgelerini sorgulamanız sizler için daha sağlıklı olacaktır. Firmamız geniş bir araç filosuna sahiptir. Evinizin boyutuna göre araçlar göndererek taşınma maliyetinizi en aza indirmektedir. Kullandığı A kalite ambalaj malzemeleri sayesinde eşyanıza gelebilecek olası hasar ihtimalini en aza indirmektedir.

Yüksek katlar için asansör sistemine de sahip olan firmamız binanızın en uygun bölgesine asansörü yerleştirerek taşıma işlemlerine devam edilmektedir.Böylelikle bina içerisinde eşyanıza gelecek hasar ihtimali de ortadan kalkmaktadır.

Yaptığımız ve yapmaya devam ettiğimiz kaliteli hizmetler neden bu bölgede en çok tercih edilen firma olduğumuzu kanıtlamaktadır.

Sizlerde kaliteli ve uygun fiyata gerçekleşen bu taşıma işlemlerimizden yararlanabilmek için hemen müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz…